Blog,  Naturalne terapie,  Przepisy

Naturalne sposoby na pasożyty

Dziś przypada pełnia księżyca,więc to najlepszy czas na oczyszczenie się z pasożytów.G.P. Małachow pisał w swojej książce „Zycie bez pasożytów”,że podstawową siłą obronną organizmu jest jego odporność,ale główną siłą jest świadomość człowieka,która powinna być prawidłowo zorientowana,nastawiona i skierowana.Jeśli w świadomości są nieprawidłowości to wtedy niezorganizowane działanie emocjonalne niszczy wewnętrzną harmonię,osłabia organizm co stanowi impuls do przyciągania pasożytów.Jak się chronić przed nieproszonymi gośćmi?
Przedstawię Wam naturalne metody na walkę z pasożytami.
Pomocne zioła to:

-piołun

-wrotycz

-kamala

-krwiściąg lekarski

Jednym naturalnych produktów na pasożyty jest piołun ziele. Piołun ziele można podawać pod postacią ekstraktu w płynie, ziołowej herbaty lub w postaci kapsułek.Picie naparu świetnie wpływa na pracę układu pokarmowego oraz pozwala dodatkowo pozbyć się dolegliwości trawiennych.

Kolejnym naturalnym produktem na pasożyty jest wrotycz ziele. Najlepiej nadaje się stosowany w formie naparu, który należy regularnie wypijać na czczo. Przygotowujemy go z 3 łyżek ziela zalanych 2 szklankami wrzątku. Zaleca się, aby napar wypijać od 2 do 4 razy dziennie po 1 szklance.

Kamala proszek to naturalny produkt ziołowy, który posiada właściwości przeciwpasożytnicze, antybakteryjne oraz przeczyszczające. Na potrzeby kuracji przeciwpasożytniczej należy ok. 2-6 g proszku zalać wodą o temp. 95 stopni Celsjusza i zaparzać pod przykryciem przez pół godziny. Regularna kuracja kamalą pozwoli na wydalenie robaków wraz ze stolcem w ciągu 2-3 dni.

Krwiściąg lekarski, który zwalcza gronkowca złocistego. Pomaga wyeliminować także szczep MRSA, który jest odporny na kurację antybiotykową. Krwiściąg lekarski może być spożywany w formie nalewki lub naparu. W celu przygotowania ziołowej herbaty na pasożyty potrzebujemy ok. 3 łyżeczek ziela i pół litra wrzącej wody. Zaparzamy całość pod przykryciem przez 20 min, przecedzamy i wypijamy.Należy pamiętać ostrożności w stosowaniu ziół i najlepiej skonsultować się z lekarzem czy nie ma przeciwskazań.Powinno się podczas kuracji unikać cukru,którym żywią się pasożyty.Można pic dodatkowo sok z kiszonej kapusty.
Oprócz tych ziół można zastosować kurację,która poleca dr H.Clark.

Sama ją stosuję podczas pełni księzyca.
Składniki:
100 g siemienia lnianego,10 g goździków

Składniki zmielić w młynku do kawy na proszek.Przyjmować 2 łyżki mieszanki przez 3 kolejne dni rano na czczo. Zrobić 3 dni przerwy i powtórzyć kolejne 3 dni.
Kuracje warto powtarzać co kilka miesięcy.

Kurki czyli pieprznik jadalny to kolejny sposób na walkę z nieprzyjaciółmi jakimi są pasożyty w naszym ciele.
Hitinmannoza,która jest w nich zwarta „zabija” wszystkie występujące w organizmie robaki ludzkie, ponieważ potrafi „rozcieńczyć” jajeczka pasożytów, których nawet sok żołądkowy nie jest w stanie rozpuścić, a przedostając się do ciała pasożytów hitinmannoza paraliżuje ich układ nerwowy, co prowadzi do ich powolnej śmierci. W tym celu należy zmielić ususzone grzyby(najlepiej suszyc w temperaturze pokojowej i dodawać np.do kanapek,spagetti lub zrobić z nich nalewkę.


Artykuł o naszym rodzimym zielarstwie:

Zapomniane ziołolecznictwo

źródła:
G.P.Małachow „Zycie bez pasożytów”,

https://blog.planteon.pl/ziola-na-pasozyty

http://michaltombak.pl/blog/90-dlaczego-robaki-nie-lubia-kurek.html

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *